Seba Makina
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Her adımda kaliteye sahip olmak, bizim için olmazsa olmazlarımızdandır. İşimizin başarısı, uzun vadeli sürdürülebilirlik ve kârlılığımız için kritik öneme sahiptir. SEBA Makina olarak, biz her çalışanlarımızın katkısına değer veriyoruz.

Çalışanlarımıza her zaman saygılı davranarak herkesin öğrenebileceği ve gelişebileceği olumlu ve işbirlikçi bir işyerini teşvik ediyoruz. Tüm yasal, düzenleyici, kurumsal ve müşteri gereksinimlerine uygun güvenli bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Müşterilerimize güveniyoruz ve onlara her zaman ihtiyaçlarını karşılayan veya aşan verimli hizmet ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Şirketin yönetim ekibi, Kalite Yönetim Sisteminin oluşturulması, uygulanması ve sürdürülmesi konusunda liderlik ve sorumluluk taşıma konusunda kararlıdır. Bunu başarmak için Şirket içinde yeterli kaynakların sağlanmasını taahhüt ederiz.

Ayrıca iletişim, katılım, pratik örnek ve eğitim yoluyla Kalitenin Kuruluşun tüm üyelerinin amacı olmasını sağlamayı taahhüt ediyoruz. Etkin liderlik ve destek ile her çalışan, Kalite Sisteminin önemini, etkinliğine katkıda bulunma sorumluluğunu ve Şirketin başarısıyla doğrudan ilişkisini doğru bir şekilde anlayacaktır.

Her çalışan, kendi özel rolünün gerektirdiği görevleri yerine getirmekten sorumludur ve tam olarak eğitilmektedir. Sorunların nasıl çözüleceğine ve süreçlerimizin nasıl iyileştirileceğine ilişkin olumlu kararları desteklemek, veri sağlamak için süreçlerimizin ve faaliyetlerimizin performansını sürekli ölçerek iyileştirmekteyiz.