Seba Makina
 

HAKKIMIZDA

SEBA MAKİNA, makina imalatçısı olarak 30 yıldır bu sektöre hizmet vermektedir.

Üretimi gerçekleştirdiğimiz tüm makinalarımız CE sertifikasına sahiptir.

Sipariş, tasarım, üretim, sevkiyat aşamasına kadar olan tüm süreçler önceden planlanarak sistematik bir şekilde ilerleme sağlanmaktadır.

Gelen talepler doğrultusunda mühendislerimizle birlikte makina tasarımları ve hesaplamaları yapılarak makinaların imalatı uzman kadromuzla kusursuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

SEBA MAKİNA olarak müşteri beklenti ve isteklerini en üst düzeyde karşılayıp, makinalarımızın yüksek kalite üretiminin gerçekleştirilmesi prensibimizdir.

Üretim kabilyet ve kalitemizi arttırmak, artan müşteri taleplerini karşılamak için sürekli gelişen ve değişen endüstri dünyasını takip etmekteyiz.

Yüksek üretim kalitemizle birlikte üst segment makinalar imal etmekteyiz. İmalatını gerçekleştirdiğimiz makinalar garanti kapsamındadır.

Ayrıca yurt içinde ve yurt dışından teknik destek, bakım ve onarım bize aittir. arıza ve bakımlarda 7/24 hizmet vermekteyiz.

Yurt içi ve Yurt dışında yüksek rekabet gücümüzle birlikte pazarda önemli bir rol oynamaktayız. SEBA MAKİNA olarak ihracata oldukça önem vermekteyiz.